Marielle Jonsson, 41, och Robert Karlsson, 42, boende på Korsberg Enköpings-Näs-Valla i Enköping har köpt huset på Enköpings-Näs-Valla 4 i Enköping av säljaren Olov och Yvonne Karlsson.
Marielle Jonsson, 41, och Robert Karlsson, 42, boende på Korsberg Enköpings-Näs-Valla i Enköping har tagit över fastigheten på adressen Enköpings-Näs-Valla 4 i Enköping från Yvonne och Olov Karlsson.
Filip De Groot Boersma, 31 år, boende på Ulriksgatan i Östhammar har tagit över fastigheten på Simundö 142 i Östhammar från Leah och Alexander Klimberg.
Rezan Baysal AB:s verksamhet ska vara "konsultverksamhet och rådgivning inom offentlig förvaltning, statliga och kommunala verksamheter samt socialt arbete och samhällsfrågor".