Hela listan: Så många miljoner kostade dyraste villan i Säffle kommun senaste månaden
En fastighet som såldes för 3,2 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun under november månad.

En fastighet som såldes för 2,4 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun under januari månad..
Läs mer på Nya Wermlands TidningenPersoner, platser och ämnen i nyheten
En fastighet som såldes för 3,2 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun under november månad.
En fastighet som kostade 3,2 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun i juni.
En fastighet som kostar 1,5 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun i april.
En fastighet som kostade 8,5 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Södertälje kommun under april månad.
En fastighet som kostade 5,5 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Karlskoga kommun i mars.
En fastighet som kostade 2,4 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Degerfors kommun i mars.
En fastighet som kostade 3,7 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Kils kommun i februari.
En fastighet som kostade 2,7 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Åmåls kommun under januari månad.
En fastighet som kostar 10 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Säffle kommun senaste året.
En fastighet som kostade 6,8 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Karlskoga kommun i november.
PersonerPå fredag blir det en favorit i repris på tillfälliga hyllan. Ett vin som görs på frukt från gamla vinstockar med fin koncentration och härlig kraft.
De misstänks ha utfört två morduppdrag mot betalning. Nu åtalas de värmländska skolpojkarna för dödskjutningarna i Oslo och Norrköping.
Ragnar Johansson, Karlstad, har som tidigare meddelats avlidit i en ålder av 92 år. Närmast sörjande är dottern Ingrid samt barnbarn med familjer, samtliga bosatta i Madrid.
Här är fyra kommuners nya satsning mot nikotin. Ahmed Alahmed, 15, är en av eleverna som skrivit på ett kontrakt om att avstå från nikotin under grundskolan. – Jag bryr mig om min kondition, säger han.