Listan: 2,9 miljoner kronor för dyraste huset i Forshaga kommun senaste månaden
En fastighet som såldes för 2,9 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun i mars.
En fastighet som såldes för 2,4 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun under december månad..
Läs mer på Nya Wermlands TidningenPersoner, platser och ämnen i nyheten
En fastighet som såldes för 2,9 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun i mars.
En fastighet för 2,3 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun under januari månad.
En fastighet för 4,4 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun under augusti månad.
En fastighet som såldes för 3,8 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun under maj månad.
En fastighet för 12,8 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Salems kommun under augusti månad.
En fastighet som kostade 8,3 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Salems kommun i juli.
En fastighet för 14,8 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Höganäs kommun i juli.
En fastighet som kostar 2 miljoner kronor toppar listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Åmåls kommun under april månad.
En fastighet som kostade 1,8 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Forshaga kommun i april.
En fastighet som kostade 2,9 miljoner kronor är högst upp på listan över de dyraste fastighetsförsäljningarna i Arvika kommun under april månad.
PersonerEfter Linus Loob Tryggs första SHL-mål berättar Cam Abbott om planen och systemet som gör det lätt för juniorerna att kliva rakt in i hetluften och leverera. – Då blir det lätt för killarna att komma upp till oss och vet…
500 elever fick utrymma från en skola i Karlstad efter ett brandlarm gått av.
Nästa sommar stängs två av de fyra förskoleavdelningarna på Slottsbrons förskola. Nu har en enig kommunstyrelse klubbat beslutet.